sirket-profili

Şirketimiz, hızlı, kaliteli, güvenilir ve butik hizmet anlayışıyla 1994 yılında kurulmuştur. 4458 sayılı Gümrük Kanunu’nun yürürlüğe girmesi ile birlikte  Özdemir Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. adını alan şirketimiz kurulduğu günden bu yana istikrarlı bir büyüme kaydederek kuruluş ilkelerinden ödün vermeden, Gümrük Müşavirliği, Dış Ticaret ve Yatırım Danışmanlığı, Uluslararası ve Dahili Taşımacılık ve Sigortacılık gibi alanlarda Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarına hizmetler sunan kurumsal bir şirket haline gelmiştir.
Merkezi İstanbul’da bulunan şirketimiz Ankara, İzmir, Eskişehir, Tekirdağ Çorlu, İzmit, Bursa, Samsun, Antalya, Mersin, Adana ve Gaziantep’te bulunan şube ve ofisleri ile faaliyet alanını genişletmiş ve Türkiye’nin hemen her bölgesinde kendi personeli ile hizmet sunabilme imkanına sahip olmuştur.
Özdemir Gümrük Müşavirliği konularında uzman ve deneyimli çalışanlarıyla Havacılık, Tekstil, Otomotiv, Bilişim – Teknoloji, Gıda, Makine, Kimya, İlaç gibi bütün sektörlere, Türkiyenin’önde gelen kurum ve kuruluşlarına profesyonel hizmetler sunmaktadır. Kanun ve Yönetmelikler çerçevesinde en son teknolojiyi kullanarak ISO 9001 Kalite Sistem Yönetim Belgesi kapsamında müşterilerine hizmetler sunmaya ve çözümler üretmeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Yenilikçi ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla sektörüne yön veren, her zaman en kaliteli hizmetleri sunan ve daima örnek gösterilen Lojistik kuruluş olmak.

Misyonumuz

Deneyimli Müşavirlerimiz ve konularında uzman ekibimizle yüksek teknoloji kullanarak yasal mevzuat çerçevesinde müşterilerine en kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetleri sunmak ve maliyet avantajları yaratmaktır.