Teknoloji

Teknoloji

Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 kavramları ile Blockchain gibi uygulamaların giderek yaygınlaştığı bir dönemde, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, sunduğumuz hizmetlerde son teknolojiyi kullanıyoruz. Teknolojik alt yapımız çağın gerektirdiği tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde yapılandırılmıştır.

Özdemir Online
Özdemir, müşterilerinin talep ve beklentilerine en hızlı şekilde karşılık verebilmek, verimli çalışmalarına olanak sağlamak, zaman kazandırmak ve çalışma hayatlarını kolaylaştırabilmek adına kendi yazılım ekibini oluşturmuştur. App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilen Özdemir Online uygulamasını hayata geçirmiştir. Müşterilerimiz, kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılabilen Özdemir Online uygulaması sayesinde, operasyonel işlemlerinin anlık durumuna, faaliyet raporlarına, dijital arşivlerine ve finansal verilerine diledikleri zaman erişebilmektedir.

Elektronik Veri Entegrasyonu (Rest/Soap Api)
Zaman, maliyet, iletişim ve planlamanın tüm şirketler için son derece önemli olduğunun bilincindeyiz. Elektronik veri entegrasyonu uygulamalarımız ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyoruz. Müşteri taleplerine göre özelleştirilebilen operasyonel ve finansal entegrasyonlar sayesinde işlemleri hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

İş Takip Sistemi
Tüm Gümrük işlemleri Evrim yazılımı üzerinden elektronik olarak yürütülmektedir. Şirket merkezi ve şubelerimiz arasındaki online bağlantı sayesinde işlemler hangi bölgede olursa olsun en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Gümrük işlemleri ile ilgili süreçler operasyon yöneticilerimiz tarafından düzenli olarak izlenmekte, analiz edilmekte ve işlemlerin güvenilir bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Dijital Arşiv
Gümrük işlemleri sonrasında dosya içeriğinde bulunan tüm evraklar dijital arşiv sistemimize taranmaktadır. Müşterilerimiz, OCR (Optical Character Recognition / Optik Karakter Tanıma) özellikli tarama sistemimiz ile Özdemir Online üzerinden diledikleri zaman verilerine ulaşabilmektedir. İstenildiği takdirde bu evrakları bilgisayarlarına kaydetme ve çıktılarını alabilme imkanına sahiptirler.

Hizmetlerimiz

Bizimle İletişime Geçin
İşletmeniz için
ulaşımla ilgileniyoruz
İthalat ve ihracatınız için gerekli formaliteleri ve belgeleri işleme konusunda deneyimliyiz. Yükünüzün herhangi bir gecikme olmadan güvenli bir şekilde ulaşacağını garanti etmek için tüm uluslararası istasyonlarla çalışıyoruz.

Sertifikalar

Yukarı